JK Ptýrov

V našem jezdeckém areálu působí jezdecký klub Ptýrov, jehož členové jsou vlastníci a jezdci zde ustájených koní a mladí jezdci, kteří prošli jezdeckou školou, ve svém výcviku nadále pokračují a současně se aktivně účastní všech akcí pořádaných v areálu. Část členů pravidelně reprezentuje JK Ptýrov na závodech všech úrovní od skokových závodů kategorie ZM až po Mistrovství České republiky. Ostatní členové se věnují péči o klubové koně nebo se zúčastňují a pomáhají s organizací při různých zájmových aktivitách spojenými s koňmi.Jezdci

Koně


Christina Beková

Christina Beková nar. 19.10.1992

O mně

Jak jsem se dostala ke koním, už si ani nepamatuju, ale vím, že už od malička se mi koňská stvoření moc líbila. Jezdit jsem začala někdy v 10-ti letech a závodit v roce 2008. S Essexem jsme se dali dohromady 12.10.2013 a od této doby spolu prožíváme hezké chvilky, které občas doprovází nějaká ta neshoda. Essex je mazel, který miluje děti a především mrkev. Občas je paličatý, ale to jsme všichni. :-) Oceňuji na něm celou jeho koňskou osobnost a nic bych na něm neměnila, horší je to se mnou, tam by se našlo více věcí ke změně.


Mé nejlepší výsledky

Pro mě je každý, dobře zajetý parkur úspěchem.


Video


Fotografie


Essex
Essex

hannoverský kůň

Tmavý hnědák, otec Essexe je El Bundy z Escudo a matka je Cortina z Calypso. Dosažená výkonnost je S*.
Nikola Havránková

Nikola Havránková nar. 15.5.1993

O mně

Jezdím od malička, ke koním mě přivedli rodiče díky tomu, že už mají řadu let vlastní koně a dříve i sami jezdili. Začínala jsem jezdit na ponících, ve 12 letech jsem si udělala licenci a od té doby se účastním oficiálních závodů.


Mé nejlepší výsledky

1. místo Kolín - Amazonka 2010 s koněm Lucky 273
2.místo Ptýrov - Scania youngster cup 2011 s koněm Grand Gina
3. místo Páterov - parkur ST**, rok 2011 s koněm Lucky 273
1. místo Ptýrov - oblastní mistrovství mladých jezdců 2014 s koněm Grand Gina
1. místo Páterov - soutěž ST*, rok 2014 s koněm Grand Gina
Účast na MČR dětí, juniorů i mladých jezdců


Video


Fotografie


Grand Gina
Grand Gina

hannoverský kůň

Narozená 1999, otec Grand Cru, matka Calypsa po Chasseur, výkonnost parkur ST**. Mám ji od roku 2011, její silnou stránkou je pozornost a odvaha při skákání, tou špatnou je horší jezditelnost


Reventon
Reventon

český teplokrevník

Narozený 2009, otec Rock'n Roll, matka Sibiria Queen po Ballast, výkonnost prozatím L*. Mám ho od roku 2013, v roce 2014 absolvoval svou první závodní sezonu. Jeho silnou stránkou je pozornost a síla při skákání, tou špatnou stránkou je že je tlačivý.


Quentina
Quentina

český teplokrevník

Narozená v roce 2007, otec Limited, matka Rubi po Amyndas, výkonnost prozatím L*. Mám ji od roku 2014, je velmi rychlá a pozorná, ale složitá na ježdění a trošku nerváček.
Lenka Kolářová

Lenka Kolářová nar. 15.9.2000

O mně

Ke koním jsem se dostala díky své sestře, která už nějakou dobu jezdila. Začínala jsem v jezdeckém klubu na ponících, až mi rodiče koupili vlastního koně. Licenci jsem složila roku 2013 a od té doby se účastním parkurových závodů.


Mé nejlepší výsledky

Žádné velké výsledky jsem ještě nedokázala, ale cením si všech dobře zajetých parkurů stupně Z a ZL.


Video


Fotografie


Dáma Printwell
Dáma Printwell

český teplokrevník

Dámu máme od roku 2011 a od té doby jsem jejím jezdcem. Pořádně jsme spolu začali jezdit, až od roku 2012. Je vynikající skokan, který se na parkuru i přes svou výšku vyrovná velkým koním. Je velmi chytrá a hodná, ale občas má své dny, kdy zazlobí.
Tereza Kolářová

Tereza Kolářová nar. 11.4.1995

O mně

Po pár letech navštěvování různých jezdeckých klubů a táborů jsem si v roce 2010 složila jezdeckou licenci. Tím jsem zřejmě rodiče přesvědčila, že to s koňmi myslím vážně, a pořídili jsme tak prvního koně. Díky tomu jsem se mohla začít aktivně účastnit tréninků a závodů, kterých se s radostí účastním i nadále.


Mé nejlepší výsledky

Se Scottym si nejvíce cením dobře zajetých L parkurů Kolowrat Junior Cupu v rámci ČSP. Kromě Scotta se příležitostně účastním závodů s klisnou Dáma Printwell na stupních Z a ZL.


Video


Fotografie


Scott Printwell
Scott Printwell

slovenský teplokrevník

Scottyho jsme koupili v roce 2010. Ani jeden z nás neměl moc zkušeností, ale nakonec jsme spolu začali i úroveň L**. Scottymu trochu schází „závodní srdíčko“, tak nás příliš umístění nepotkalo. Je to skvělý parťák, který mi vždycky zvedne náladu.
Tereza Šubíková

Tereza Šubíková nar. 24.2.1990

O mně

Koně jsem milovala od malička, takže o víkendech s rodiči jsme jezdili po rančích v okolích na jezdecké hodiny, od 12 let jsem chodila do jezdecké školy, kde jsem se toho moc nenaučila. V 16 jsem dostala svého prvního, kterého mám doteď. Začátky byly jako u všeho těžké, o to horší, že nikdo z rodiny k jezdectví netíhnul a tak jsem v tom byla úplně sama, táta by ze mě měl nejradši tenistku. Nejdřív jsem chtěla jezdit drezuru, ale adrenalin ze skákání zvítězil a po přestěhování koně na Ptýrov, kdy jsem začala trénovat s Danem jsem začala skákat a posléze jezdit na závody, což není tak dlouho ( cca 4 roky).


Mé nejlepší výsledky

Nejlepší dosažené výsledky jsou pro mě všechny dobře zajeté parkury, vzhledem k tomu že jezdectví mám jako koníčka, nemám ambice ani na mistrovství ani na olympiádu a proto mám radost z každého čistého parkuru.


Fotografie


Calvaro
Calvaro

český teplokrevník

Můj první kůň, životní láska, mám ho 9 let. Oceňuji na něm jeho mazlivou povahu. Na práci trochu línější, ale nechá se přemluvit. Čím je starší, tím se s ním lépe pracuje. Vzhledem k jeho pokročilejšímu věku je stále ve skvělé kondici.
Johana Žižáková

Johana Žižáková nar. 25. 9. 1999

O mně

Ke koním mě to táhlo už od malička, licenci mám sice od jara 2013, ale pořádně jsem začala jezdit až na podzim 2013, kdy mě začal trénovat Dan Voksa. Dan mi sehnal i mojí první kobylku Metráž, se kterou jsem odzávodila první půlku sezony 2014, v červnu se bohužel zranila a nepřežila operaci.


Mé nejlepší výsledky

Jelikož tohle bude teprve moje druhá sezona, tak jsem ještě žádné úspěchy neměla, ale vážím si každého dobře zajetého parkuru.


Video


Fotografie


Ramona 1
Ramona 1

Ramonka je po otci Amon S.V. a z matky Révy, je to 10letá klisna, kterou jsme koupili v srpnu 2014. . Je strašně hodná a vždycky se snaží, ikdyž je to kobyla a občas má svoje nálady, nedělá nic hrozného. Na závodech se chová jako opravdový profík.


Bjerglunds Quido
Bjerglunds Quido

dánský valach

Quido je po otci Quidam's Rubin a z matky Helia I. Mám ho od ledna 2015, a teprve se poznáváme. Je to obrovský a silný kůň, který má občas více síly než bychom všichni chtěli. I když měří 187 cm, někdy se bojí i svého vlastího stínu.
Generální partner

Mercedes-Benz

Hlavní partner

PCT John Deere KemiFloc ZS Dynín Equiservis  eLED.cz

Partner areálu

Sdružení Český ráj Centr PCO Fixkraft Caballinus Bernard Subli Sedlářství Libich Mirland Hoffmann a Žižák Astera Design A Garden Tomovy parky

Mediální partner

Jezdectví Jezdec Jezdci.cz Rádio Blaník Equitv.cz

Ostatní

ČSP Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy Česká jezdecká federace
ODEBÍRÁNÍ NOVINEK

Přečtěte si prosím Zásady zpracování osobních údajů.
Přihlašte se k odběru novinek. Budeme Vás automaticky
informovat o aktuálních událostech a připravovaných akcích v našem areálu.

VAŠE PŘÁNÍ A PŘIPOMÍNKY

Máte nápad na zlepšení, něco Vám u nás chybí nebo jen
chcete poslat zpětnou vazbu? Budeme vděční za všechny Vaše názory.


ODESLAT

Všechna práva vyhrazena © 2018 Farma Ptýrov.
Tel. +420 722 260 260 Email. kone@farmaptyrov.cz | Kontakty

Vyplňte prosím všechny povinné údaje!

Odesláním formuláře souhlasíte se
zásadami zpracování osobních údajů .